Binance

Wietrzenie magazynów, sprzedałem wszystkie kryptowaluty

Sprzedałem wszystkie kryptowaluty jakie posiadałem. Nie będę się rozpisywał po ile sprzedawałem każdą kryptowalutę bo było ich aż 38. Doszedłem do wniosku, że ryzyko dalszych spadków jest zbyt duże, a trzeba chronić kapitał. Zysk wypracowany jest całkiem spory, prawie 30 % z zainwestowanego kapitału, pomimo tego że część kryptowalut sprzedawałem na stracie. Taki dobry zysk wyszedł dlatego, że w te kryptowaluty które przyniosły mi stratę miałem zainwestowane tylko ułamek kapitału a najwięcej zainwestowałem w krypto, które ładnie poszło do góry ostatnio.

Teraz będę czekał i obserwował jak się będzie dalej rozwijała sytuacja, do halvingu na BTC nie zamierzam robić żadnych zakupów. Na razie kryptowaluty zareagowały mocnymi spadkami na sytuację kryzysową związaną z korona wirusem.

Zamknąłem też długą pozycję na srebrze na plusie. Srebro może jeszcze oberwać przy okazji spadków na rynkach, a pozycja była zlewarowana , a codzienne swapy zmniejszały zyski.

Na WIG20 spadliśmy poniżej 2000 punktów co dla mnie oznacza, że weszliśmy w bessę na polskiej giełdzie.

Zostawiłem sobie natomiast litecoiny związane z emeryturą za litecoiny, w końcu mają być na emeryturę, a na razie jeszcze się nie wybieram.

Emerytura za Litecoiny

26 komentarzy do “Wietrzenie magazynów, sprzedałem wszystkie kryptowaluty”

 1. Gratuluje teraz by bylo z 5× tyle kasy. Tak sie koncza decyzje oparte na strachu sam mialem 45 btc w 2016 sprzedalem je po 600 usd sztuka

  Odpowiedz
 2. Dzięki temu wpisowi i wrzuceniu go na Twittera zauważyłem go i zrobiłem tak samo, ja zatwardziały hodler. Dziękuję prezesie uratowałeś mi dużo kasy. Przed tą całą wielką zwałą udało się. Właśnie tym udowodniłeś swój poziom po totalu jak dla mnie! Dziękuję dziękuję i pozdrawiam.

  Odpowiedz
 3. Udało się w porę, srogi dump był przez koronawirusa, gratulacje! 🙂 Twoim zdaniem mamy już dno, czy obecna sytuacja może jeszcze bardziej pociągnąć kursy w dół?

  Odpowiedz
 4. Gratuluje analizy i wyjścia z zyskiem.
  Załóżmy, że jednak nie sprzedałeś wszystkiego i wierząc że np. trochę po tych dużych spadkach pójdzie w górę. Codziennie byś podnosił SL czy też inny sposób na wyjście z rynku, np. uśrednianie?

  Odpowiedz
 5. Witam
  Bardzo mi się podoba twój pomysł ” emerytura za LTC ”. Doszedłem do wniosku, że zrobię to samo, tylko mam pytanie dlaczego wybrałeś LTC i czy dziś wybrał byś to samo? Jeśli ” nie ” to jaką walute byś wybrał na taki program.
  Dziękuje i pozdrawiam

  Odpowiedz
 6. Moderna w Bostonie zrobila szczepionke na koronovirusa, teraz testuja. Amerykanskie wieloryby sprzedają zeby kupic taniej za chwile po panuce jak przyjda wzrosty, bo koronoworus ogarniety. Zagrywka na wydarzenie, ale dobrze bylo sprzedac i mozna odkupic taniej za chwuke. To bylo dobre posuniecie prezesa. Pytanie teraz w ktorym miejscu kupowac 8500 czy czekac nizej ??? Tego nie wie nikt
  ?

  Odpowiedz
 7. dobrze zrobiłeś panie, troche za póżno ale dobrze
  ja z kolei sprzedałem troche za wcześnie 🙂
  mamy tygodniowy top i czekamy na dołek

  Odpowiedz
 8. Również dwa dni temu pozamykałem pozycje na kryptowalutach jeszcze zanim dotarły do ustalonych stop losów z tą różnicą że ja z około 30% straty z zainwestowanego kapitału. Biorę co moje i czekam z rękami pod dupą na rozwój sytuacji. Jak to sie mówi “brak pozycji to też pozycja” 🙂
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Moim zdaniem jest teraz duży czarny krzyż na BTC.
   Wg. moich wykreśleń doszło na razie do mojej 2 linii wsparcia.
   Mam je jeszcze dwa. Ostatni kończy się na razie ok 8400 $.
   Jako, że wykreślam go na bieżąco, a raczej sam się wykreśla 😉
   to za parę dni mogą być te poziomy jeszcze niżej.
   Też sprzedałem swoje krypto na bitbayu jeszcze przed spadkami.
   Zysk nie duży. Nie liczyłem dokładnie, ale na pewno ponad 40%.
   imgur.com/rmkxXWf
   Oczywiście jest to tylko część. Bo jeszcze mam dodatkowe wskaźniki.
   Robi się ciekawie.
   Patrząc jeszcze na pewny wskaźnik to wychodzi, że np w listopadzie było ok. 9 razy mniej niż obecnie poniżej poziomu 0. Czyli duże pole do spadków. Także czekam cierpliwie tak jak prezes.

   Pozdrawiam

 9. Pogratulować zysków. Chciałbym kiedyś nauczyć się tak przewidywać rynek żeby być na dobrym plusie. Ważne że nie jestem na minusie 😀

  Odpowiedz
  • Mogą zdołować a fali ogólnej paniki ale tu bardziej skłaniałbym się do dokupienia niż realizowania teraz zysków.

Dodaj komentarz