Binance

Kupiłem XRP po 0,288 $

Kupiłem XRP po 0,288 $ za sztukę, cena wydaje się być promocyjna w stosunku do Bitcoina, który stoi obecnie po 38 tys. $ za sztukę. To porównanie oczywiście jest żartobliwe ale patrząc co się dzieje ostatnio na rynku akcji i kryptowalut, gdzie dany walor potrafi wrosnąć nagle o 1000 % bo tak, bez żadnych fundamentów, bo ktoś coś napisał na twitterze albo reddicie to takie żarty mogą się różnie skończyć ale zupełnie poważnie, jakby było nagle szybkie pump and dump to pewnie pozbędę się XRP. Choć na taki scenariusz stawiam mniej niż 1 % to jednak jest możliwy.

flaga na xrp

Obecnie mamy flagę na XRP. Sentyment na rynku nadal jest negatywny a XRP atakowane jest z każdej możliwej strony. Pomimo to dołek z 29 grudnia utrzymał się i jest potencjał na wybicie górą flagi, a później kolejnego lokalnego szczytu. Czy tak się stanie nie wiem i nikt tego nie wie.

xrp ora o dno

Jeżeli tak się nie stanie i zamiast kolejnego lokalnego szczytu będziemy mieli lokalny dołek to prawdopodobnie dokupię jeszcze XRP. Patrząc z większej perspektywy XRP ora o dno, inne krypto robią nowe ATH a XRP jest ponad 90 % od swojego ATH. To wcale nie oznacza, że cena teraz będzie szła już tylko w górę bo SEC może jeszcze dużo napsuć krwi Ripple ale jakby tak się stało, tak jak pisałem wyżej dokupię w kolejnym dołku licząc na choć korekcyjne odreagowanie.

28 komentarzy do “Kupiłem XRP po 0,288 $”

 1. A czy w chwili obecnej jak kurs jest już 0,45 warto wchodzić czy lepiej nie ryzykować?i co uważacie o długoterminowym lokowaniu tzn 4-5 lat. Mam ok 10tys które chciałabym w coś zainwestować ale nie wiem jak to rozłożyć?

  Odpowiedz
 2. Prezesie gratuluję znakomitego czytania rynku. Muszę przyznać, ze od ponad roku od kiedy Ciebie słucham wniosłeś do mojego życia znaczącą wartość. Życzę Ci abyś jak najdłużej publikował swoje przemyślenia bo to prawdziwa kopalnia inspiracji.
  Ps.Mógłbyś kiedyś wrzucić swoje przemyślenia o projekcie Stx?
  Według mojego rozeznania jest to jedna z niewielu kryptowalut, która od początku był budowana z wytycznymi SECu i w swoich fundamentach ma dodać użyteczności Bitcoinowi. Niedługo ma być dostępna na Coinbase i innych większych platformach. Poki co market Cup na poziomie 400 mln przypomina mi troszkę Linka na poprzedniej hossie w 2018 roku, który nie został jakos mocno wypompowany a przez następne 3 lata powoli pial się w gore.
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!

  Odpowiedz
 3. Witam
  Ciekawy i jak widać trafny zakup.
  Zastanawiam się jak to się stało, że dopiero dziś tutaj trafiłem tzn. na blog. Biorąc pod uwage, że oglądam wszystkie Twoje filmy na YT, od kilku lat i uważam poruszane tam tematy za niezwykle trafne i merytoryczne. Chyba nadal zaśmiecam sobie głowe zbyt wieloma “śmieciowymi” kanałami i informacjami i potem brakuje czasu na konkrety….
  Sorry za off top ale czy jesteś zainteresowany IPO Huuuge Games?
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 4. Prezesie, ja trochę z innej beczki, 9.02 rusza kampania crowdfundingowa w trakcie której będzie można zapisać się na akcje CanPoland (medyczna marihuana) planowane wejście na rynek NC 2q/3q 2022r, masz jakieś plany inwestycyjne z tym związane? co myślisz o tej inwestycji?

  Odpowiedz
  • Staram się nie zamrażać kapitału na długi okres, chyba że coś mam bardzo dobrze rozeznane, a o tym pierwsze słyszę.

 5. Ja wychodze przy 31$ (z xrp), a sl mam na 0.
  Wiadomo, ze moze byc wszystko. Z analiz fundamentalnych kazdy moze wyczytac co chce. Od tego, że wszystkie crypto zostaną zaorane i zostanie tylko xrp po 500$, aż po to, że drukuja i to scam, który przewala swoja najwierniejsza społecznosć ?‍♂️
  Swoją drogą widziałem jakiegoś twita, że organizuja w poniedziałek pompe na xrp.
  Ja czuje, ze trx zrobi jakąs niespodzianke, ale radzę mnie nie słuchać, bo w tym roku padłem na więcej sosu niz w calej mojej historii ?. Szort na xrp na początku stycznia, tydzień temu szort na jsw, w tym tygodniu long dźwignia na daxa, na cdr byłem na longach w certach ing i za szybko wyskoczyłem. Jest sie czym pochwalic, jakbyście czegos nie wiedzieli to pytajcie, najwyżej zrobie szkolenie, albo forum załoze jak sie calkowicie wyzeruje ?

  Odpowiedz
 6. Ja też od pewnego czasu o tym myślę. Ludzie są bullish na Dodge a z xrp się naśmiewają. Wkrótce sprawa z sec a skoro tezos, eos i kilka innych sobie poradzilo to czemu i ripple ma sobie nie poradzić. Wkrótce (do kilku mies) spodziewam się byczego news.
  Prezes, jak spadnie do jakiego poziomu rozwazysz dokupienie?

  Odpowiedz
  • XRP szczytem kryptowalutowego gamblingu? Doge nic nie jest w stanie przebić, on jest już królem gamblingu od lat, a ostatnio tylko utrzymał pozycję lidera.

Dodaj komentarz