Binance

Sprzedałem IOTA

iota

Sprzedałem kryptowalutę IOTA na TP po cenie 0,313 $ na giełdzie Binance i wyszedłem całkowicie z pozycji. Średnia cena zakupu 0,253 $ co daje zysk na tej pozycji 27 %. Projekt nie spełnił moich oczekiwań, ostatni błąd i wyłączenie sieci przelało czarę goryczy. Uważam że IOTA nie zrealizuje planów które roztacza od lat przed swoimi inwestorami.

Jak udało mi się sprzedać skoro sieć nie działa? Sieć nie działa ale można handlować. Trzymam kilka krypto, które uważam za ryzykowne na giełdach, właśnie na taką okazję jak teraz, gdzie nie mógłbym się pozbyć IOTY gdybym trzymał ją na swoim portfelu.

11 komentarzy do “Sprzedałem IOTA”

 1. Już widzę oczami wyobraźni po raz kolejny pod następnym filmem zlot fanbojów ioty piszących jaką to złą decyzję podjąłeś =D. Niestety wróżę pod następnym filmem większą ilość łapek w dół =/

  Odpowiedz
 2. Zawsze powtarzane jest jak mantra aby nie trzymać krypto na giełdzie ale jak widać kij ma zawsze dwa końce i warto o tym zawsze pamiętać.

  PS “szalę goryczy” czy raczej zwyczajowo zwykło się mawiać “czarę goryczy”

  Odpowiedz
 3. No niestety jest tylko mamie IE ludzi po stronie IOTA a do tego ostatnie kłótnie między głównymi deweloperami nie pomagają s pokazują że nie dzieje się dobrze w projekcie.

  Odpowiedz
  • Jakie kłótnie między developerami? 🙂
   Mógłbyś rozwinąć?
   W tym roku planowany jest coordicide, więc jest szansa że cena jeszcze pójdzie w górę

Dodaj komentarz