Bitmex - handluj z dźwignią

Sprzedałem akcje Gaming Factory z 73 % zyskiem

Sprzedałem akcje Gaming Factory z zyskiem 73 %. Cena zakupu wraz z opłatami to 15,54 zł za akcję, natomiast cena sprzedaży wraz z opłatami to 26,82 zł.

Zakup był na krótki termin czysto spekulacyjny, na fali hypu na spółki gamingowe. Było tak duże zainteresowanie IPO że redukcja akcji wyniosła aż 89 % i pierwszego dnia nie było handlu na giełdzie, bo teoretyczna cena przekraczała 100 %.

Sprzedałem bo w dłuższym terminie Gaming Factory może rozczarować, hype na spółki gamingowe może się skończyć, a poza tym dzisiaj S&P oparł się na linii trendu wzrostowego, która jak zostanie przełamana, może spowodować spadki na innych giełdach.

Share

32 komentarze do wpisu „Sprzedałem akcje Gaming Factory z 73 % zyskiem”

 1. Witam jeśli złożę zlecenie PKC z opcją ważne do anulaty to wiem ,że jest ważne przez rok jednak chciałem się dowiedzieć czy zostanie anulowane po realizacji za wpisaną sume powiedzmy 10 000,00 PLN czy nie?

  Odpowiedz
 2. Witam czy jeśli spółka będzie debiutować na GPW czy NC a wcześniej nie zapisało się na akcje lub nie było zapisu to przy debiucie jak najlepiej zrobić? Czy ustawić za ile się chce kupić z ustawionym limitem (cena startowa akcji) czy najlepiej suma przeznaczona na zakup i PKC z ustawionym terminem do kiedy. Jestem ciekaw Pana opini. Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Jest tyle zmiennych, że nie da się na to odpowiedzieć jednoznacznie:
   – jaka cena otwarcia
   – zmienność
   – obroty
   – potencjał
   i wiele wiele innych

   Odpowiedz
 3. 103% zrobione:)
  A co do srebra to tak długo jak pewnie złoto będzie stało wysoko – a prawdopodobnie jeszcze skoczy. To srebro będzie nisko. Srebro stoi wyżej kiedy nie ma kryzysu.

  Odpowiedz
 4. Sprzedane. Zysk 105%.
  Czekamy na kool2play. Pewnie też ostro zredukują, ale przy odrobinie szczęścia na dobre kieszonkowe będzie:). To takie “gamingowe+”, trzeba tylko wyczuć kiedy fomo się zacznie kończyć żeby się nie sparzyć.
  Pozdrowienia dla Prezesa.

  Odpowiedz
 5. A ja mam tylko jedną doradę – nie opieracie swoich decyzji na czyjejś opinii, nawet Prezesa. Każdy się może pomylić. Za 3 dni btc może kosztować 20 tys $. I co wtedy zrobicie, do kogo będziecie mieć żal? Zamiast czekać na dump zacznijcie realizować swój własny plan.
  Naprawę na dłuższą metę tylko taka strategia ma sens. Nie posłuchałem porad prezesa i kupiłem na GPW kilka papoerow w maju. Zysk z piątku 1100%. Jak krypto.
  Włączcie samodzielne myślenie 😀 ludzie !

  Odpowiedz
 6. Witaj Prezesie, mam do Ciebie pytanie – czy okolice 80-100$ za ETH w Twojej opinii jest możliwe ? Bardzo Cię proszę o Twoja opinie. Uczę się cierpliwości obecnie choć swędzą mnie ręce, i walczę z fomo od 200$ czekając na dump 🙂

  „Uważajcie na ta hossę na krypto” cytat z dzisiejszego Twego filmu, dzięki za radę jestem tego samego zdania obecnie, ze to jeszcze nie ten moment …

  Pozdrawiam Cię Prezes

  Odpowiedz
 7. Prezesie, dzięki Tobie kupiłem te akcje (wcześniej nie słyszałem o nich) – bardzo szybko stwierdziłem, że jest to świetny pomysł 😀

  Mój plan na sprzedaż jest jednak trochę inny – ze względu na ogromne zainteresowanie podczas IPO, czekam na spokojnie na zapakowanie się ulicy w te akcje po weekendzie, a najpóźniej w środę rano planuję je sprzedać.

  Dziękuję za Twoją pracę i ogromne zaangażowanie – rewelacyjny kanał – na bieżąco oglądam każdy film.

  Pozdrawiam, Mateusz

  Odpowiedz
 8. Ja trzymam jeszcze bo bardzo mi mało przydzielili i najwyżej niewiele stracę (chociaż żałować i tak będę 🙂
  A przy okazji Prezesie jeśli można zapytać o dolara, bo leci w dół i nie wiem czy trzymać czy na pln zamienić czy na inną walutę byś radził?

  Odpowiedz
   • Dziękuję za przypomnienie o podstawach. Nie miałem faktycznie planu kupując, co zrobię w przypadku spadków, a teraz jak już jestem na stracie to ciężko mi go stworzyć 🙂

    Odpowiedz
 9. Może to niegrzeczne, ale jaka wartość portfela? Ja dostałem znacznie mniej niż chciałem i w sumie jestem tym rozczarowany. Tak
  To łapalbym fajny zysk.

  Odpowiedz
 10. A co myślisz o Mintos, gdzie inwestujesz w pożyczki (testowo wsadziłem 5% wolnych środków, żeby zobaczyć jak będzie wyglądał proces). Kupiłem kilka z gwarancją wykupu, wygląda ciekawie ale zapewne do pierwszego momentu sparzenia się.

  Odpowiedz
 11. Mi się udało za 28 PLN sprzedać, a sprzedaż zaczynała się od 34. Wariactwo trwa. Z drugiej strony zarobione pieniądze ładuje sobie w ETF S&P500, pewnie głupo to zabrzmi ale na long term może to być całkiem fajny pomysł.

  Odpowiedz
 12. Zakup 15.54
  Sprzedaż 25.83
  Zysk coś w okolicach 65%
  Później nieco do góry pociągnęło w okolice 80-90% trudno …. trudno w górkę trafić.

  Siedzę na Kool2Play oraz UnitedLabel tutaj czekam.

  Plan:) :
  * czekam na załamanie giełd na świecie
  Wydaje mi się ze powoli się zaczyna …. masz jakiś pomysł co do poziomu dołka np. na sp500 ? 1500-2000 ? Jak możesz to podziel się Twoja opinia.

  Jak się zwali robię większe zakupy na long *srebro czekam na spadek z gieldami / nie kupiłem powyżej 21$. Wejście w okolicach 13-15$ możliwe ?
  *eth powiedzmy w okolicach 150$
  *vechain okolice 0,01-0,015
  *chainlink okolice 4,5-5$
  * i coś z gamingu polskiego może cigames jak wróci w okolice 0,70zl

  To tyle. Dzięki Prezes za Twoje opracowania. Nie obrażaj się na IPO 🙂
  Plan musi być a czy wypali zobaczymy.
  Powodzenia.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz