Bitmex - handluj z dźwignią

Sprzedałem akcje Gaming Factory z 73 % zyskiem

Sprzedałem akcje Gaming Factory z zyskiem 73 %. Cena zakupu wraz z opłatami to 15,54 zł za akcję, natomiast cena sprzedaży wraz z opłatami to 26,82 zł.

Zakup był na krótki termin czysto spekulacyjny, na fali hypu na spółki gamingowe. Było tak duże zainteresowanie IPO że redukcja akcji wyniosła aż 89 % i pierwszego dnia nie było handlu na giełdzie, bo teoretyczna cena przekraczała 100 %.

Sprzedałem bo w dłuższym terminie Gaming Factory może rozczarować, hype na spółki gamingowe może się skończyć, a poza tym dzisiaj S&P oparł się na linii trendu wzrostowego, która jak zostanie przełamana, może spowodować spadki na innych giełdach.

Share

25 komentarzy do wpisu „Sprzedałem akcje Gaming Factory z 73 % zyskiem”

 1. 103% zrobione:)
  A co do srebra to tak długo jak pewnie złoto będzie stało wysoko – a prawdopodobnie jeszcze skoczy. To srebro będzie nisko. Srebro stoi wyżej kiedy nie ma kryzysu.

  Odpowiedz
 2. Sprzedane. Zysk 105%.
  Czekamy na kool2play. Pewnie też ostro zredukują, ale przy odrobinie szczęścia na dobre kieszonkowe będzie:). To takie “gamingowe+”, trzeba tylko wyczuć kiedy fomo się zacznie kończyć żeby się nie sparzyć.
  Pozdrowienia dla Prezesa.

  Odpowiedz
 3. A ja mam tylko jedną doradę – nie opieracie swoich decyzji na czyjejś opinii, nawet Prezesa. Każdy się może pomylić. Za 3 dni btc może kosztować 20 tys $. I co wtedy zrobicie, do kogo będziecie mieć żal? Zamiast czekać na dump zacznijcie realizować swój własny plan.
  Naprawę na dłuższą metę tylko taka strategia ma sens. Nie posłuchałem porad prezesa i kupiłem na GPW kilka papoerow w maju. Zysk z piątku 1100%. Jak krypto.
  Włączcie samodzielne myślenie 😀 ludzie !

  Odpowiedz
 4. Witaj Prezesie, mam do Ciebie pytanie – czy okolice 80-100$ za ETH w Twojej opinii jest możliwe ? Bardzo Cię proszę o Twoja opinie. Uczę się cierpliwości obecnie choć swędzą mnie ręce, i walczę z fomo od 200$ czekając na dump 🙂

  „Uważajcie na ta hossę na krypto” cytat z dzisiejszego Twego filmu, dzięki za radę jestem tego samego zdania obecnie, ze to jeszcze nie ten moment …

  Pozdrawiam Cię Prezes

  Odpowiedz
 5. Prezesie, dzięki Tobie kupiłem te akcje (wcześniej nie słyszałem o nich) – bardzo szybko stwierdziłem, że jest to świetny pomysł 😀

  Mój plan na sprzedaż jest jednak trochę inny – ze względu na ogromne zainteresowanie podczas IPO, czekam na spokojnie na zapakowanie się ulicy w te akcje po weekendzie, a najpóźniej w środę rano planuję je sprzedać.

  Dziękuję za Twoją pracę i ogromne zaangażowanie – rewelacyjny kanał – na bieżąco oglądam każdy film.

  Pozdrawiam, Mateusz

  Odpowiedz
 6. Ja trzymam jeszcze bo bardzo mi mało przydzielili i najwyżej niewiele stracę (chociaż żałować i tak będę 🙂
  A przy okazji Prezesie jeśli można zapytać o dolara, bo leci w dół i nie wiem czy trzymać czy na pln zamienić czy na inną walutę byś radził?

  Odpowiedz
   • Dziękuję za przypomnienie o podstawach. Nie miałem faktycznie planu kupując, co zrobię w przypadku spadków, a teraz jak już jestem na stracie to ciężko mi go stworzyć 🙂

    Odpowiedz
 7. Może to niegrzeczne, ale jaka wartość portfela? Ja dostałem znacznie mniej niż chciałem i w sumie jestem tym rozczarowany. Tak
  To łapalbym fajny zysk.

  Odpowiedz
 8. A co myślisz o Mintos, gdzie inwestujesz w pożyczki (testowo wsadziłem 5% wolnych środków, żeby zobaczyć jak będzie wyglądał proces). Kupiłem kilka z gwarancją wykupu, wygląda ciekawie ale zapewne do pierwszego momentu sparzenia się.

  Odpowiedz
 9. Mi się udało za 28 PLN sprzedać, a sprzedaż zaczynała się od 34. Wariactwo trwa. Z drugiej strony zarobione pieniądze ładuje sobie w ETF S&P500, pewnie głupo to zabrzmi ale na long term może to być całkiem fajny pomysł.

  Odpowiedz
 10. Zakup 15.54
  Sprzedaż 25.83
  Zysk coś w okolicach 65%
  Później nieco do góry pociągnęło w okolice 80-90% trudno …. trudno w górkę trafić.

  Siedzę na Kool2Play oraz UnitedLabel tutaj czekam.

  Plan:) :
  * czekam na załamanie giełd na świecie
  Wydaje mi się ze powoli się zaczyna …. masz jakiś pomysł co do poziomu dołka np. na sp500 ? 1500-2000 ? Jak możesz to podziel się Twoja opinia.

  Jak się zwali robię większe zakupy na long *srebro czekam na spadek z gieldami / nie kupiłem powyżej 21$. Wejście w okolicach 13-15$ możliwe ?
  *eth powiedzmy w okolicach 150$
  *vechain okolice 0,01-0,015
  *chainlink okolice 4,5-5$
  * i coś z gamingu polskiego może cigames jak wróci w okolice 0,70zl

  To tyle. Dzięki Prezes za Twoje opracowania. Nie obrażaj się na IPO 🙂
  Plan musi być a czy wypali zobaczymy.
  Powodzenia.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz