Bitmex - handluj z dźwignią

Zapisałem się na akcje Kool2Play

Zapisałem się na akcje kolejnej spółki gamingowej Kool2Play na stronie kool2play.com. Cena za akcję to 14 zł. Zapisy trwają do 17 lipca.

Ta spółka z kolei robi mało gier ale stara się je dość mocno dopracować. Obecnie pracują nad grą Uragun, można już zagrać w demo na Steamie.

Spółka planuje debiut na NewConnect w trzecim kwartale tego roku. NewConnect ma być, z tego co mówi prezes spółki, tylko przystankiem przed głównym parkietem na polskiej giełdzie.

18 komentarzy do wpisu „Zapisałem się na akcje Kool2Play”

 1. Chyba nic nie dostaniemy, akcje idą do kilku dużych inwestorów, chyba że Prezes to duży inwestor – tak też może być 😉
  pozdrowienia

  Odpowiedz
   • I jak prezesie udało się coś? Redukcja małych inwestorów i wybrali sobie grubasów a mnie i resztę… opluli xD ale kasę maja zwrócić do 7 sierpnia

    Odpowiedz
     • Dostałem 30 akcji, zwrotne pieniądze już u mnie na koncie.
      Lipa według mnie źle to rozegrali …. jedyna informacja jaka z tego płynie to dobra spółka jak grubasy wchodzą na taką skalę / zobaczymy na debiucie …. może trzeba wtedy kupić ? – oczywiście jak nie otworzy się +100%. Zobaczymy.

      Odpowiedz
 2. Prezesie jakiego brokera wybrałeś do dyspozycji akcji? Orientowałem się i nie każdy broker przyjmuje zapisy do IPO spółek które nie są u nich notowane

  Odpowiedz
  • Wybrałem mBank. Część IPO jest w przedsprzedaży tylko u wybranych brokerów ale Kool2Play sami sprzedają akcje bez pośredników, więc w tym przypadki nie ma znaczenia jakiego wybierzesz brokera.

   Odpowiedz
 3. Prezesie, mam pytanie.
  Mianowicie, mam nieco oszczędności, mam parę lat doświadczenia na GPW, oraz na spółkach z SP500, też miewam long pozycje na etf-ach. Od dwóch lat przyglądam się krypto nie inwestując w nie. Dojrzałem już nieco w tym temacie 🙂 i obecnie czekam na dump w okolice 5$ na btc. Wówczas wybieram się na większe zakupy na long: 35% BTC, 35% ETH, 30% ChainLink. I tutaj moje pytanie: mam aktywne konta na bitbayu i kangaexchange, mam legera nano i wszystko ogarniam. Powiedz mi jak najszybciej przetransferować większe środki na giełdę celem zakupów, na kanga można szybko dotpayem ale max 4tyś zł + 3% prowizji i wyższe ceny zakupu tam mają, zatem skłaniam się do bitbaya jednak boję się trzymać pieniędzy na giełdzie czekając na dump. Jak to zrobic najlepiej najszybciej aby być gotowy na szybkie zakupy ? Możesz mi coś napisać w tym temacie ? Czy najlepiej jest kupić USDT za fiaty np na bitbayu i czy jest opcja trzymania ich na ledger nano – stablecoinów, wówczas w przypadku dumpu przenoszę środki na giełdę na zakupy w kilka minut. Dzięki z góry / przepraszam za długość komenatarza.

  Odpowiedz
 4. Bardzo proszę o takie info w miarę możliwości jak najwcześniej, Game Factory mi uciekł gdyż w BOSSA nie mieli możliwości zapisu a na MBank było za późno. Mimo wszystko bardzo dziękuję za wszystkie informacje , udało się zarobić na Sonka 😀 Prezes mega duża wiedza i niesamowity spokój 👍😎to cieszy

  Odpowiedz
 5. Słabe mają tytuły poprzednie i to za grosze sprzedawane. Wejście na siłę na giełdę łapać trend na spółkach gamedevowych.

  Odpowiedz
 6. Game Factory (zapisałem się) bardziej podoba się mi, ale i tak jestem ciekawy, ile możnaby na nich zarobić 🤔

  Odpowiedz

Dodaj komentarz