Binance

Kupiłem Cosmos (ATOM)

cosmos atom

Kupiłem kryptowalutę Cosmos (ATOM) po cenie 4,219 $ na giełdzie Binance.

Cosmos obserwuję od dłuższego czasu, wczoraj były duże spadki ze sporym wolumenem i doszedłem do wniosku że dziś może być dobry moment na zakup. Sporo kryptowalut zaczyna mocniej iść w górę, a dominacja Bitcoina zaczyna spadać, to może oznaczać że wchodzimy powoli w hossę.

ATOM tworzy ekosystem, pozwalający na łączenie się i wymianę informacji pomiędzy różnorodnymi istniejącymi dotychczas sieciami blockchain w sposób całkowicie zdecentralizowany, dlatego też Cosmos wpisuje się dobrze w mój portfel ukierunkowany na użyteczne kryptowaluty i smart contrakty. Jeżeli cena nadal będzie spadać to rozważam dokupienie Cosmosu.

10 komentarzy do “Kupiłem Cosmos (ATOM)”

  1. Witam
    Mam pytonko, Jak kupujesz jakieś krypto w ty przypadu Atom za 4.21$ to czy masz z gory ustaloną cenę jaką chcesz uzyskać np 100%? Czy zakładasz sobie, że te cosmosy sprzedam jak cena będzie 10$ ? ciekawi mnie jak to ustalasz?

    Odpowiedz
  2. Moim zdaniem dobry moment na zakup. Dodaje Atom do dalszej obserwacji. Teraz Kinga Kinga bym założył. Jakbym wiedział jak. Pozdrawiam Prezesa. Tyż Prezes ?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz