Binance

Kupiłem 0x (ZRX)


Kupiłem ZRX po cenie 0,299 $ na giełdzie Binance.

Wykres tokenu 0x wygląda bardzo dobrze, wczoraj mieliśmy złoty krzyż czyli przecięcie szybszej średniej kroczącej z wolniejszą od dołu, w moim przypadku jest to przecięcie MA30 z MA210.

Poza tym w ostatnim czasie jak większość kryptowalut spadała razem z BTC to ZRX rósł. 0x jest na większości dużych giełd i handel nim jest płynny.

19 komentarzy do “Kupiłem 0x (ZRX)”

 1. “Leslaw
  27 października 2019 o 18:53 | Odpowiedz
  Jestes w bledzie kolego bo Phil nikogo nie naganial i nie nagania.Zrobil,zreszta reaserch Chillis zebys sie dowiedzial co to jest i czy warto sie tym zainteresowac.Moim zdaniem warto i jak Prezes zobaczy to ,to tez tak powie.On ma tyle kasy i takie wiadomosci,ze nie potrzebuje naganiac.Posluchaj jego wywiad w Bentleju.”

  Leslaw – błagam Ciebie nie pisz takich bzdur bo mi się nóż w kieszeni otwiera jak to czytam.
  Phil sam się pochwalił, że bańke zarobił na szkoleniach więc nie pisz, że nie naganiał ponieważ co chwile dostaje jakieś wiadomości na pocztę o nowych szkoleniach.
  Szkoda tylko, że się nie pochwalił ile zarobił na krypto… ale jak widać nie dużo skoro szkoleniami się zajął. To co jest na jego szkoleniach to ja Ci w internecie znajdę, a bierze za to grube pieniądze.

  Leslaw – Żyj sobie marzeniami…

  Odpowiedz
  • Skoro ktokolwiek potrzebuje „szkoleń”, żeby zając się inwestycjami, to znaczy, że inwestowanie po prostu nie jest dla niego…

 2. Haha, bo większość tych typów tylko pięknie gada i udaje, że robi to z dobroci serca itd itp a tak naprawdę to ma to w dupie i liczy się tylko kasa. Wierz mi gdybyś ich poznał osobiście nie podałbyś im nawet ręki takie to cwele.
  Prawdziwi ludzie sukcesu jak Prezes nie muszą naganiac i dzielą się swoja wiedzą bezpłatnie może chcą coś po sobie zostawić gdy odejdą z tej planety ?,:))

  Odpowiedz
 3. Do zakupu Ox po analizie AT prezesa, dorzuciłbym jeszcze bardzo dobrą analizę fundamentalną z kanału yt “Chico Crypto”. Gość od dłuższego czasu trąbi o tym jak dobrymi projektami są m.in Chainlink, Maker i Ox właśnie

  Odpowiedz
 4. Na Chiliz naganiał ostatnio Konieczny. Jakiś czas temu miałem do niego szacunek, ale odkąd wyskoczył z płatną grupą sygnałową…odpuściłem sobie tego typa.

  Odpowiedz
  • Jestes w bledzie kolego bo Phil nikogo nie naganial i nie nagania.Zrobil,zreszta reaserch Chillis zebys sie dowiedzial co to jest i czy warto sie tym zainteresowac.Moim zdaniem warto i jak Prezes zobaczy to ,to tez tak powie.On ma tyle kasy i takie wiadomosci,ze nie potrzebuje naganiac.Posluchaj jego wywiad w Bentleju.

  • Ale Phil przecież nagania na swoje kursy i forum, dzięki którym ludzie mają zarobić kupę kasy i wcale się z tym nie kryje: cytat z opisu jego ostatniego filmu
   “Mój najnowszy kurs o tym jak zmaksymalizowac zyski na hossie:”

  • To tak ,jakbys powiedzial,ze Prezes tez nagania bo pisze w swoich dziennikach .co kupil.A to nie prawda.Daj sobie spokoj z tym “typ” i grupa sygnalowa.

  • Może i nie sprzedajesz. Nadajesz na jak to mówisz “naganiaczy” którzy chcą zarobić kasę, a czy sam jesteś taki bezinteresowny. Na Twoim kanale youtube czy blogu jest mnóstwo linków afiliacyjnych. Czy to źle ? Ależ skąd ! Masz prawo dając jakąś wartość też na tym zarabiać. Tylko po o innych mówić, że są naciągaczami. Przecież wiesz, że w niektórych przypadkach się mylisz. np. Phil zrobił kurs. Wykonał jakąś pracę, dając jakąś wartość za którą ludzie z własnej i nie przymuszonej woli chcą zapłacić. Co z tą wiedzą zrobią ? , czy w ogóle nadają się na inwestorów to zupełnie inna kwestia. Róbmy swoje, a nie koncentrujmy się na innych.

  • Ja działam tylko w swoim interesie, a nie w interesie innych i mówię o tym od samego początku, za to naciągacze mówią że myślą o innych a tak naprawdę chcą zarobić na innych, taka jest różnica. Co do kursów naciągaczy, to są one w większości przypadków po prostu złe i lepiej żeby ich w ogóle nie było, bo ludzie uczą się przez to złych schematów, a że ludzie za to jeszcze płacą bo myślą że dzięki temu szybko zarobią, to jest naiwność ludzka spowodowana reklamami naciągaczy o wieloprocentowych zarobkach w szybkim czasie. Naciągacze obiecują coś czego nie mogą spełnić i to jest naciąganie ludzi na kasę. Ja czegoś takiego nie robię.

  • Haha, bo większość tych typów tylko pięknie gada i udaje, że robi to z dobroci serca itd itp a tak naprawdę to ma to w dupie i liczy się tylko kasa. Wierz mi gdybyś ich poznał osobiście nie podałbyś im nawet ręki takie to cwele.
   Prawdziwi ludzie sukcesu jak Prezes nie muszą naganiac i dzielą się swoja wiedzą bezpłatnie może chcą coś po sobie zostawić gdy odejdą z tej planety ?,:))

 5. Też się nad nim ostatnio zastanawiałem, ale odpuściłem ze względu na duże wzrosty. Teraz sytuacja wygląda ciekawie też ze względu na to, że BTC odleciał w kosmos a ZRX został praktycznie w miejscu. Myślę, że jest spora szansa że cenowo nadgoni, jeśli Bitosław nie załamie się.

  Przy okazji mam pytanie czy słyszałeś coś o dość nowym projekcie o nazwie Chiliz(CHZ)?

  Dzięki, pozdrawiam 😉

  Odpowiedz
 6. Co sądzisz o znanym naganiaczu Teeka Tiwari, który koło 15 września wysyłał do swoich subskrybentów płatny raport z sygnałami na “5coin to 5 milion były tam między innymi ZRX, RCN, CRPT, TNT, LINK, potem ponoć bonusowo doszedł jeszcze LOKI. Prawie wszystkie z tych coinów zaliczyły miesięczne wzrosty >200%.

  Pozdrawiam
  Adam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz