Binance

Dokupiłem XRP, BNB, ETH i EOS

Dokupiłem kryptowaluty na giełdzie Binance:

 • XRP po cenie 0,241 $. Wcześniejsza cena zakupu 0,269 $. Uśredniłem w dół do ceny 0,263 $.
 • BNB po cenie 14,9 $. Wcześniejsza cena zakupu 9,34 $. Uśredniłem w górę do ceny 10,3 $.
 • ETH po cenie 168 $. Wcześniejsza cena zakupu  158 $. Uśredniłem w górę do ceny 160 $.
 • EOS po cenie 2,76 $. Wcześniejsza cena zakupu 3,09. Uśredniłem w dół do ceny 3,02 $.

Bitcoin coś nie chce za bardzo mocniej spadać, więc jest szansa na większe odbicie na altcoinach. Moje zakupy powyższych kryptowalut związane są też z tym, że chciałem powiększyć zaangażowanie kapitałowe akurat w te kryptowaluty w stosunku do reszty kryptowalut z mojego portfela. Sądzę że dziś Binance to już zupełnie inna giełda niż w styczniu gdzie cena była niższa i może być tak że nie spadnie już cena do tych poziomów z początku roku, a jeżeli spadnie to prawdopodobnie dokupię jeszcze.

Moje zaangażowanie na rynku wynosi obecnie prawie 50 %.

20 komentarzy do “Dokupiłem XRP, BNB, ETH i EOS”

 1. Jak korzystniej jest kupić EOS wychodząc z PLN ?
  a) BTC za PLN (np. na BitBay), przelać BTC na Binance i kupić EOS,
  czy może
  b) kupić USD (lub EUR) wpłacić na walutowe konto przypięte do karty kredytowej i skorzystać na Binance z opcji płacenia kartą (przez Simplex) za kupowanego EOSa,
  czy może
  c) jakoś optymalniej

  Odpowiedz
  • Na pewno nie przelewać nigdzie BTC bo strasznie drogo przelewy wychodzą. Jak tylko możesz to omijaj Bitcoina. Możesz spróbować kupić poprzez kartę kredytową/debetową zwykłą polską kupić bezpośrednio EOS ale nie wiem jakie wyjdą opłaty i ile zapłacisz za przewalutowanie. Musisz poszukać i popróbować, co wyjdzie najtaniej.

 2. Prezesie, a gdzie trzymasz EOS i ADA.
  Na Ledgerze mozna, ale ten portfel ADAlite do mnie nie przemawia i tak samo z zakladaniem konta na EOS…

  Odpowiedz
 3. Prezesie! Jakie masz odczucia odnośnie sytuacji na srebrze? Z tego co pamiętam grałeś na dźwigni na longa. Czy przy obecnej cenie warto wsiadać ? Jakieś perspektywy na te 20$? USD jak narazie prze do góry, dlatego pytanie czy srebro nie zjedzie jeszcze mocniej?

  Odpowiedz
  • To może jakieś głębsze przemyślenia odnośnie złota/srebra w kolejnym odcinku 🙂 a właściwie co może wpłynąć na ceny.. a co ze zbliżającym się Golden Week w Chinach? Czy rzeczywiście ma on większy wpływ na ceny (tzn na ostanie spadki srebra)? No i pytanie od jakiego poziomu możemy iść znowu w górę..

 4. Prezesinio, dzięki za takie informacje dużo ludzi chce za podpowiedzi dużo kasy / szkolenia itp…
  Jeden z ostatnich nie pazernych. Jest oczywiście kilka osób dzielących się swoją wiedzą ale twoje przemyślenia do mnie trafiają.

  Odpowiedz
 5. Fajne że dzielisz się z nami swoimi przemyśleniami. Dzięki bo to naprawdę pomaga w dokonywaniu dobrych wyborów. Jeszcze raz dzięki !!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz