Binance

Dokupiłem Ethereum, NEO, EOS i Dash

Dokupiłem Ethereum (ETH) po kursie 188 $. Wcześniej kupowałem ETH po kursie 120 $ i częściowo sprzedawałem po kursie 288 $, teraz uśredniłem w górę do ceny 147 $.

Dokupiłem NEO po kursie 9,57 $. Wcześniej kupowałem NEO po kursie 8 $ i częściowo sprzedawałem po kursie 15,7 $, teraz uśredniłem w górę do ceny 8,6 $.

Dokupiłem EOS po kursie 3,60 $. Wcześniej kupowałem EOS po kursie 2,4 $ i częściowo sprzedawałem po kursie 5,2 $, teraz uśredniłem w górę do ceny 3,16 $.

Dokupiłem Dash po cenie 89,9 $. Wcześniej kupowałem Dash po kursie 74 $ i częściowo sprzedawałem po kursie 149,56 $, teraz uśredniłem w górę do ceny 80,2 $.

Zakupy zrobiłem na giełdzie Binance.

Pomimo tego że ceny powyższych kryptowalut są wyższe niż kupowałem na początku roku, to jednak postanowiłem uśrednić w górę. Bitcoin może wpaść w trend boczny, a to z kolei może być dobra okazja do wzrostów na altcoinach. Kupione waluty są z TOP20 i myślę że utrzymają swoją pozycję czołowych kryptowalut.

19 komentarzy do “Dokupiłem Ethereum, NEO, EOS i Dash”

 1. Nie wiem czy to dobry pomysł ale kupuję małymi partiami bsv. (czysto spekulacyjnie ale powiększanie bloków to lepszy pomysł niż lightning network tak mi sie wydaje )

  Odpowiedz
 2. To ze alty spadaja mocniej niz Btc to nie jest do konca prawda. Spadaly mocniej bo wystrzelily mocniej. Jak Btc 2 lata temu poszedl o 300% to alty poszly po 1000 albo i wiecej wiec normalna rzecza jest ze spadna bardziej. Ale teraz to rysuje sie taka sytuacja ze wiekszosc altow spada bardzo podobnie albo i mniej(oczywiscie wciaz zalezna jest od kursu jaki okresli btc) wiec jak dla mnie to sytuacja ze btc spadnie o o 15% a alty o 40% jest bezpodstawna. Spadki beda rownomierne ale wzrosty na niektorych altach juz moga byc kosmiczne.

  Odpowiedz
 3. Prezesie. Mówiłeś, że zainwestowałeś 1/3 środków. Ja obecnie nie zainwestowałem nawet 1/3 środków. Jak Prezes będzie wydawał ostatnią 1/3 środków to ja wtedy kupię za cały mój mały kapitał. Albo wóz, albo przewóz. Nie mam innego wyjście jak ryzykować. Albo będę miał duży zysk, albo zostanę z tym kapitałem co mam. I powiem trudno.
  Zresztą z małym kapitałem to musiałbym mieć niewiarygodne szczęście, żeby zarobić na nowy samochód. 🙂

  Odpowiedz
 4. Przecież jest wyraźnie napisane, że istnieje możliwość, że Bitcoin wpadnie w trend boczny.
  1. Nie znaczy, że tak się stanie na pewno, ale jest to prawdopodobne.
  2. Jeśli tak się stanie to alty mogą wtedy oderwać się od Bitcoina i zaliczyć wzrosty.

  Odpowiedz
  • Prawdę mówiąc to dziwię się, że prezes rozpoczął zakupy. Po ostatnim, wiosennym rajdzie BTC nie mieliśmy dużej korekty. Jeżeli prezes prognozuje trend boczny, to przecież nie oznacza, że cena będzie się wahała na obecnym poziomie (czyli około 9400 – 11400). Trend boczny oznacza raczej wahania pomiędzy około 7000 a 13500 – i to może potrwać dość długo. A to oznacza, że ceny jeszcze powinny spaść. Nie dobiliśmy jeszcze do 6400-7000, a to że dobijemy jest najbardziej prawdopodobne – prezes tez tak prognozował. Dlatego nie rozumiem tych zakupów… Niby pisze ze dokupi, jak bedą spadki, ale moim zdaniem lepiej kupic wiecej jak beda spadki…

  • Tak jak na górce nie trafisz w sam szczyt tak samo z dołkiem ciężko trafić w sam dołek. Dlatego uśredniam.

  • Prezesie , możesz coś napisać lub wypowiedzieć się na temat zcash , warto się zainteresować , ma potencjał ?

 5. Dopiero zaczynam i jestem ciekawy jak mi będzie szło, pracuję na nockach i spróbuję to wykorzystać. Jakieś porady odnośnie gry na giełdzie w nocy?

  Odpowiedz
 6. Cześć,

  Nie wiem dlaczego, ale aktualny wykres BTC przypomina mi brak mocy na rynku i oczekiwanie na mocną korektę w opcji slowly hard…

  Odpowiedz
 7. Tez nie jestem za BTC, ale nie sadze żeby jakoś zaczął spadać, lada monet może się zacząć gra pod halving wiec dominacja może nawet jeszcze wzrosnąć, ale okolice 70% są też ok do zakładania pozycji, przynajmniej jak dla mnie.

  Odpowiedz
 8. Panie Prezesia , my sie wydaje ze to jeszcze nie dobry moment zeby pakowac sie w alty, jak jeszcze btc moze pusc do 7,5k to okolo prawie 26% mozliwosci spadku od ceny aktualnej (10200$) y jak wiadomo alty bardziej spadaja jak btc idzie robic nura….

  Odpowiedz
 9. Nie rozumiem tych zakupów – przecież cały czas prognozujesz spadki na BTC (nawet do 7 tys. – w wersji pomiędzy optymistyczną a pesymistyczną). Dlaczego więc kupujesz teraz, co świadczy o obstawianiu wzrostów?

  Odpowiedz
  • Oczywiście rozumiem, ale przecież cały czas podkreślasz – z czym się zgadzam – że spadający kurs BTC ciągnie za sobą inne krypto (z reguły ceny krypto spadają wtedy jeszcze bardziej). Skoro kurs BTC ma realne szanse dobić do około 7 tys., to czy nie warto z kupnem altów poczekać do tego czasu? Czy może po prostu obstawiasz, że kurs BTC nie spadnie aż tak bardzo?

  • Nie wiem jak będzie dlatego zacząłem już teraz akumulację, jak spadnie to dokupię jeszcze.

Dodaj komentarz